(VULKOLLAN) POLİÜRETAN KALIP YAYLARI ve TAKOZLAR

kalip yayi, kalip yaylari

polİÜretan (vulkollan) kalIp yaylarI

Poliüretan (Vulkollan) Yaylar , elastomer yapıları nedeniyle yüksek esneme değerlerine sahip ürünlerdir. Yük altında esneklik değerleri yüksektir, kalıcı deformasyon değerleri düşüktür. Kalıp yayları, kesme ve sıvama kalıplarında ve özel uygulamalarda kullanabilirler.. Yarı mamul çubuk ve delikli olarak üretilebilir.. Özel ölçülerde imal edilebilir ve istenirse boy olarak kesilmiş olarak hazır mamül olarak çözüm sunulur..

vulkollan, poliüretan takoz

POLİÜRETAN (VULKOLLAN) TAKOZ

Endüstriyel sanayi ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak elastomer yapılı poliüretan vulkollan takozlar imal edilir.. Sertlik değeri kullanım yerine ve uygulama proses ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir.. Özel formlu yüksek dayanıklı ürünler üretilir..

kalip yayi poliuretan

POLİÜRETAN VULKOLLAN TAKOZLAR

Yüksek Performanslı Poliüretan hammaddeler ile dayanıklı uzun ömürlü poliüretan (vulkollan) takozlar özel kesimli tam ölçü mamül olarak üretilmektedir. Özel istek siparişler ve farklı sertliklerde yaylar, poliüretan takozlar imal edilmektedir. Hppu basınç test takozları, sızdırmazlık poliüretan contalar konusunda her zaman kaliteli çözümler sunabiliriz...

POLİÜRETAN ÖZEL ÖLÇÜ TAKOZLAR

fibroflex elastomer kare kesitli takozlar

poliuretan disklerpOLİÜRETAN ÖZEL İMALATLAR

Basınç test, sızdırmazlık takozları poliüretan bazlı elastomer ürünler istenilen ölçü ve sertlik değerinde üretilebilmektedir. Yüksek mekanik şartlarda darbe emiciliği, mekanik aşınma direncinin yüksekliği, düşük kalıcı deformasyon değerleri nedeniyle yüksek performanslı poliüretanlar tercih edilmektedir.

PolİÜRETAN PED PLAKA

poliuretan ped elastomer plaka

poliuretan disk imalati